Kajak jednoosobowy Voyager

Doskonały sposób na wypoczynek na wodzie! Lekki, bezpieczny i świetnie wyposażony kajak nadaje się niemal na każde warunki. Wysoka możliwość personalizacji. Unikalny kształt dna i konstrukcja pokładu wywodzące się z tradycyjnego kajaka Eskimosów. Kajak  zaprojektowany przez podróżnika Piotra Kottlorza, który opłynął na kajaku całą Skandynawię.

Opis produktu

Konstrukcja

Przewidziane są dwa pojemniki zamykane: na dziobie (70-85 l. zależnie od położenia grodzi – wg życzenia) i na rufie – ok. 90 l.

Dziób i rufa wydłużone w tzw. szpicgat. Regulowane oparcie na nogi i miejsce w kokpicie na dowolne rzeczy.

Kajak ten dobrze utrzymuje kurs nawet przy ukośnej fali i wietrze, zachowując przy tym doskonałą zwrotność i w opinii fachowców nie jest konieczne stosowanie w tym modelu steru. Na życzenie odbiorcy przewidziane jest montowanie regulowanego steru ze stali nierdzewnej i aluminium, profilowaną, laminatową płetwą i sterowaniem nogami.

Profesjonalnie wyprofilowane pełne siedzenie z możliwością zakładania fartucha ochronnego. Wzdłuż krawędzi burty poprowadzona jest linka asekuracyjna poprzez nierdzewne uchwyty w pokładzie. Z przodu i z tyłu kokpitu zamontowane są elastyczne siatki na dodatkowy bagaż ( śpiwór, materac itp.).

Kolorystyka dowolna według tabeli RAL.

 

Cennik

Ceny oraz wyposażenie:

Wersja poliestrowo-szklana: 4800 zł netto
Wersja kevlarowo-węglowa: 8200 zł netto
Wiosło drewniane: 250zł
Wiosło węglowe: 1200zł
Ster: 1000zł
Fartuch wodoszczelny: 350zł