Bojer jednoosobowy Ice-Optimist

Żeglarstwo lodowe to świetna zabawa zapewniająca ekstremalne wrażenia: bojer Ice-Optimist osiąga prędkość nawet 100 km/h na tafli lodowej, jednocześnie będąc niezwykle trwałym i bezpiecznym.

Opis produktu

Dla kogo?

Bojer jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży do szkolenia, startów wyczynowych i turystyki. To idealna możliwość kontynuowania treningu żeglarskiego w sezonie zimowym na lodzie! Szybkie decyzje wynikające z dużej prędkości bojera oraz konieczność wyczucia wiatru znacznie podnoszą kwalifikacje sternika. Wyraźną poprawę wyników widać już w następnym sezonie letnim!

Funkcjonalność

W bojerze Ice-Optimist stosowany jest identyczny maszt, bom i żagiel jak w wodnym Optymiście. Nie musisz kupować tych elementów drugi raz, jeśli posiadasz już wodnego Optymista!

Konstrukcja

Charakterystyka budowy

Bojer wykonany jest zgodnie z międzynarodowymi przepisami klasy Ice-Optimist. Zbudowany z drewna oraz laminatu poliestrowo-szklanego gwarantującego pewność konstrukcji, wysoki poziom bezpieczeństwa sternika i trwałe eleganckie wykończenie. W wypadku zderzenia bojer jest niezwykle bezpieczny. Posiada trwałą, wzmocnioną burtę, pokrytą laminatem.  Nawet przy zderzeniu bocznym chroni ciało zawodnika – konstrukcja przejmuje całą siłę uderzenia chroniąc sternika.

Zaprojektowany, by zwyciężać

Na bojerach produkowanych przez firmę MACUR zawodnicy różnych krajów wielokrotnie zdobywali medale mistrzostw świata i Europy w klasie Ice-Optimist!!!

Bez barier

Bojer może być wykorzystywany nawet przez żeglarzy z poważną dysfunkcją kończyn dolnych.

Cennik

Ceny i wyposażenie

Kompletny: 13800zł
Komplet bez żagla, masztu i szotów: 10900zł
Kadłub z okuciami: 4800zł
Kadłub bez okuć: 3500zł
Płozownica bez okuć: 1250zł
Płozownica z okuciami: 3550zł
Maszt z bomem: 1150zł
Okucia do masztu od wodnego optymista (pięta masztu i okucia topu masztu): 290zł
Komplet olinowania z okuciami: 850zł
Żagiel 1D z listwami (kolorowy): 1450zł
Żagiel 1D z listwami (biały): 1100zł
Komplet 3 płóz nierdzewnych 4mm: 1800zł
Pokrowiec na kadłub: 330zł
Pokrowiec na żagiel z bomem: 130zł
Pokrowiec na płozownicę: 180zł
Pokrowiec na płozy: 180zł

Ceny netto.