Stanisław Macur — właściciel firmy

Witam Państwa bardzo serdecznie i dziękuję za zainteresowanie moimi produktami. Nazywam się Stanisław Macur. Jestem żeglarzem, bojerowcem oraz producentem sprzętu wodnego. Od 1993r. prowadzę własną firmę i produkuję sprzęt, który dostarcza niezapomnianych chwil przygody, adrenaliny oraz pozwala na oddanie się w pełni urokom wypoczynku na wodzie. Osobiście dbam o jakość oraz bezpieczeństwo moich wyrobów, gwarantując ich niezawodność i długowieczność.

Doświadczenie i pasja

Jestem szczęśliwy, że mogę swoją pasję realizować również w pracy zawodowej.

Żeglarstwo we krwi

Żeglarstwo we krwi

Od wczesnych lat szkolnych żeglarstwo wodne i lodowe to moje hobby. Już jako junior, w 1972 roku, zdobyłem mistrzostwo Polski w bojerowej klasie DN w kategorii seniorów.

Kariera sportowa

Kariera sportowa

Kolejne lata mojej przygody z żeglarstwem lodowym przyniosły wiele medali mistrzostw Polski, Europy i świata wśród których jednym z najważniejszych było mistrzostwo Europy w roku 1993.

Klucz do zwycięstwa

Klucz do zwycięstwa

Nagrody były rezultatem nie tylko znajomości techniki żeglowania, ale przede wszystkim dokładnego poznania tajników własnoręcznego konstruowania i wykonywania sprzętu żeglarskiego.

Członek zarządu IDNIYRA-Europe

Członek zarządu IDNIYRA-Europe

Dzięki osiągnięciom sportowym w Europie i w Ameryce Północnej zostałem w 1998 roku wybrany na członka zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Żeglarstwa Lodowego IDNIYRA-Europe.

Professional Race Committee

Professional Race Committee

Od 8 lat stoję na czele Professional Race Committee – zajmuję się organizacją oraz szefuję komisji regatowej przeprowadzającej najważniejsze imprezy bojerowe na świecie, w Europie i w Polsce

Praca i pasja

Praca i pasja

Liczne obowiązki organizacyjne uniemożliwiły mi startowanie w regatach, dlatego zakończyłem karierę zawodniczą. Jestem szczęśliwy, że mogę swoją pasję realizować również w pracy zawodowej.