zagiel
jowej
1rope

Najwyższa jakość

Oferowane łodzie, kajaki, motorówki i bojery MACUR to produkty wykonane z rzemieślniczą starannością i troską o zadowolenie i bezpieczeństwo użytkowników.

Idealne dla Ciebie

W ofercie firmy MACUR każdy znajdzie coś dla siebie! Jesteś amatorem wypoczynku na wodzie czy profesjonalnym sportowcem? Pomożemy Ci dobrać produkt dopasowany do potrzeb.

Kochamy to co robimy

Firma MACUR została założona z wielkiej pasji i miłości do wody i lodu. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych narzędzi do korzystania z niezwykłych uroków wodnego wypoczynku.

Poznaj nasze produkty

Bojery, łodzie, kajaki oraz pozostałe produkty firmy MACUR odznaczają się doskonałą jakością i dbałością zarówno o bezpieczeństwo jak i komfort użytkownika.

 • Bogata oferta — u nas każdy znajdzie coś dla siebie
 • Sprzęt dla sportowców oraz amatorów
 • Wykorzystanie najlepszych i najtrwalszych materiałów oraz sprawdzonego procesu produkcyjnego
 • Produkty wykonane zgodne ze światowymi standardami oraz zaleceniami
 • Możliwość dopasowania produktu idealnie pod potrzeby i oczekiwania klienta

O firmie

Firma została założona w 1993 roku przez  Stanisława Macura — pasjonata sportów

wodnych i lodowych oraz wielokrotnego medalistę mistrzostw świata, Europy i Polski.

Misja, jaka przyświeca firmie do dziś to dostarczanie najlepszej jakości sprzętu dla miłośników sportu i rekreacji wodnej, propagowanie aktywnego wypoczynku oraz stałe uświadamianie, iż wodny relaks i sport to dziedziny dla każdego — niezależnie od wieku i umiejętności.

 • Ciągle lepsi

  Pragniemy dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produkty, których sami chcielibyśmy używać. Wierzymy, że dając Wam to co najlepsze możemy dzielić się jeszcze bardziej radością płynącą z naszej wspólnej pasji.

 • Zawodowiec dla zawodowców

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właściciela firmy, znamy i rozumiemy potrzeby profesjonalnych zawodników sportów wodnych i lodowych.

 • Dlaczego woda?

  Woda odpręża, dodaję energii i pozwala na interesujące spędzanie wolnego czasu. Wodny wypoczynek to najlepszy sposób na przeniesienie się do krainy spokoju i harmonii.

Dowiedz się więcej o naszych znakomitych łodziach, kajakach, motorówkach i bojerach! Poznaj pełną ofertę produktową firmy MACUR.